Pokud máte zájem o 100% živou hudbu na svou soukromou oslavu, ples nebo  veřejnou slavnost, obraťte se na nás a my se postaráme o zaručenou zábavu pro všechny generace. 

Hrajeme při různých příležitostech:

Svatby

Není příliš slavnostnějších příležitostí, než je svatba. S naší hudbou se tyto momenty zapamatujete nejen jako den, kdy jste si řekli „ano“, ale taky jako párty, která zvedla ze židle i vaší babičku


Večírky a oslavy

Někdy se zkrátka nachýlí čas a okolnosti na pořádnou oslavu. Narozeniny, výročí, firemní večírky… my i naše hudba se ráda přizpůsobí charakteru vaší oslavy. Věřte, už jsme hráli i v maskách.


Plesy

Plesová sezóna je dlouhá a kapely stále dokola hrající tytéž odrhovačky se časem oposlouchají. Náš neotřelý repertoár doplněný řadou písní pro společenské tance udělá z vašeho maturitního neho jiného slavnostního plesu vkusnou taneční událost.


Ostatní akce

Máme zkušenosti i s akcemi pro širokou veřejnost. Hrajeme u příležitosti městských slavností, poutí i festivalů. Zatímco se budete bavit s přáteli, ochutnávat místní delikatesy a zapíjet je kvalitními moky, my to na pódiu rozbalíme ve velkém stylu! 


Nechte hudební stránku vaší společenské události na nás a postaráme se o vše, co s vystoupením souvisí. Sami se dopravíme kamkoli si budete přát (tedy pokud tam vede sjízdná cesta ;-), přivezeme si vlastní ozvučovací techniku, s jejíž pomocí upravíme zvuk pro konkrétní prostor, a v pravou chvíli spustíme. Od vás budeme potřebovat jen uvolnit pro nás menší prostor s jednou běžnou zásuvkou 230V. 

Náš repertoár je dostatečně obsáhlý na to, abychom vám mohli zajistit i několik hodin hudby. Běžně je naše vystoupení rozděleno do 5 zhruba 45minutových bloků, mezi nimiž je vždy cca čtvrthodinová pauza. Pokud vám však tento formát nevyhovuje, kontaktujte nás a můžeme se domluvit na jiné podobě vystoupení.

Pro veřejné akce na velkých pódiích máme připraveny stručné technické požadavky, se kterými si každý zvukař hravě poradí. Najdete je zde.