Jsme Corebells, párty kapela hrající cover verze populárních songů u příležitostí svateb, oslav, plesů a nejrůznějších veřejných slavností. Za osm let existence se složení kapely několikrát proměnilo. Nyní jsme našli dokonalou sestavu, která vašim společenským událostem může nabídnout opravdu širokou škálu různých hudebních stylů od jemného blues po tvrdý rock.

Johan Korbel je kapelník,  vynikající saxofonista a především člověk s velkým smyslem pro humor. Díky tomu tvoří nejen hudební tvář kapely, ale taky její duši. Věřte, že Corebells nezkazí nikdy žádnou legraci. Kromě naší kapely si své jazzové sny plní Johan například s kapelou Jazzmazec.

Vojtěch Nejedlý je náš kytarista, zpěvák a leader. Jeho hlavním oborem je divadelní režie, ale o to víc si pak užije hudební vystoupení s Corebells. Mimo naši kapelu dlouhá léta působil v demofolkové kapele LeDva

Ačkoliv je naše zpěvačka Eliška Nejedlá drobná blondýnka, její hlas obsáhne nejen něžné romantické balady, ale i pořádné rockové pecky. A když se k tomu přidá výraz, se kterým Eliška coby profeisonální herečka příbramského Divadla Atonína Dvořáka umí pracovat, opravdu je na co se dívat!

Vojta Hrdlička u nás dlouhá léta hrál na basovou kytaru, pak jsme však objevili jeho talent pro sólovou elektrickou kytaru a od té doby nás baví svými osobitými sóly. Dříve prošel například kapelou U2 – revival a dodnes působí v uskupení Nahy a Bagr, kde se stará o hudební aranže autorských songů. 

Šimon Staněk je vynikající bubeník, se kterým kapela nikdy nepřestane šlapat. Bicí nástroje absolvoval na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze a za svou dosavadní kariéru si vyzkoušel řadu stylů od jazzu po metal. 

Marek Pach je baskytarista, kterého studium hudby snad nikdy neomrzí. Po absolvování Mezinárodní konzervatoře se přihlásil ke studiu na VOŠ Jaroslava Ježka, kde zdokonaluje svou už nyní skvělou techniku. Také díky jeho původu z Prešova můžeme tvdit, že naše kapela je mezinárodní uskupení. 

Markéta Švandová je klávesistka a zároveň nejčersvější členka Corebells. Hudba je pro ní odpočinek od jejího civilního zaměstnání. Dříve hrávala na piáno v bigbandech a nyní s námi objevuje nádherný svět syntetizovaných zvuků, bez kterých by populární hudba nebyla populární.